Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TECHNOLOGY216HDAL - INVERTOR SUDURA 180A GEANTA AL+KIT MMA
- Număr anunț
- DA22124270
- Autoritate contractantă
- ORASUL UNGHENI (PRIMARIA ORASULUI UNGHENI MURES) (CUI 4323322)
- Furnizor / câștigător
- TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
- Cod CPV
- 42662100-5 · Echipament de sudare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.315 RON
- Valoare atribuită
- 1.315 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 15:40
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 18.12.2018 15:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.315 RON
din 1.315 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro