Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de protecţie şi prevenire în domeniul sec

Număr anunț
DA22128828
Autoritate contractantă
Institutul de Medicina Legala Tg. Mures (CUI 13700979)
Furnizor / câștigător
MINUŢ IOAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 23504244)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
19.12.2018 09:15
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 1.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.