Ofertă refuzată Cumpărare directă

SINE DEZMEMBRATE

Număr anunț
DA22137330
Autoritate contractantă
Comuna Mihaileni (CUI 4246254)
Furnizor / câștigător
BALAST CENTRUM SRL (CUI RO17542960)
Cod CPV
14711100-9 · Fonta bruta (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.360 RON
Valoare finală
3.360 RON
Data publicării
19.12.2018 12:54
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.