Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Consultanta in implementarea sistemului de management integrat, Calitate-Mediu-SSO
- Număr anunț
- DA22137682
- Autoritate contractantă
- Institutul de Stat pentru Testarea si Inregistrarea Soiurilor (CUI 4192880)
- Furnizor / câștigător
- SENATOR CONSULT SRL (CUI RO18574162)
- Cod CPV
- 79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94.800 RON
- Valoare atribuită
- 94.800 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 13:04
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
94.800 RON
din 94.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro