Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLOTARE/COPIERE ALB-NEGRU FORMAT

Număr anunț
DA22137055
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA GIURGIU (CUI 9968753)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI RO9098809)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81,95 RON
Valoare atribuită
81,95 RON
Data publicării
19.12.2018 12:47
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81,95 RON

din 81,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.