Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE INTRETINERE

Număr anunț
DA22132890
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC GRADINA ZOOLOGICA (CUI 17298786)
Furnizor / câștigător
SC BINALSIB SRL (CUI RO11121385)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
554 RON
Valoare atribuită
554 RON
Data publicării
19.12.2018 11:00
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

554 RON

din 554 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.