Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse articole decorative

Număr anunț
DA22138979
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA AUGUSTIN MAIOR REGHIN (CUI 2530089)
Furnizor / câștigător
MARTEL COM SRL (CUI RO12007070)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.302,32 RON
Valoare atribuită
3.302,32 RON
Data publicării
19.12.2018 13:39
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.302,32 RON

din 3.302,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.