Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet articole gradinita 7
- Număr anunț
- DA22118461
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP NR.7 (CUI 29024547)
- Furnizor / câștigător
- CARREFOUR ROMANIA SA (CUI RO11588780)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.540,72 RON
- Valoare atribuită
- 6.540,72 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 13:18
- Termen limită
- 23.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.540,72 RON
din 6.540,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro