Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de dezapezire

Număr anunț
DA22103248
Autoritate contractantă
COMUNA SATULUNG (CUI 3626905)
Furnizor / câștigător
EXCAVA?II SEBA TRANS SRL (CUI 35896214)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare finală
40.000 RON
Data publicării
17.12.2018 15:26
Data finalizării
19.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.