Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REAGILA 1.5mg x 28 caps CARIPRAZINUM
- Număr anunț
- DA40537553
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA PETROSANI (CUI 4374873)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 848,96 RON
- Valoare atribuită
- 848,96 RON
- Data publicării
- 03.06.2026 10:11
- Termen limită
- 09.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 04.06.2026 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
848,96 RON
din 848,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro