Ofertă acceptată Cumpărare directă

intretinere si reparatii sisteme de calcul si alte echipamente informatice

Număr anunț
DA22151765
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI-JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4222174)
Furnizor / câștigător
QUASIT SYSTEMS SRL (CUI RO26302266)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
20.12.2018 12:04
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.