Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Repararea si intretinerea echipamentului informatic
- Număr anunț
- DA22150766
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTER INFO SERVICE SRL (CUI RO15734900)
- Cod CPV
- 50300000-8 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotica, pentru echipament de telecomunicatii si pentru echipament audiovizual (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400 RON
- Valoare atribuită
- 6.400 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 11:28
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.400 RON
din 6.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro