Ofertă acceptată Cumpărare directă

Instalare echipamente informatice

Număr anunț
DA22145787
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA STEFAN MICLE (CUI 17989951)
Furnizor / câștigător
TRANSYLVANIA CONSULTING SRL (CUI RO14726691)
Cod CPV
50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.086,20 RON
Valoare atribuită
2.086,20 RON
Data publicării
20.12.2018 07:39
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.086,20 RON

din 2.086,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.