Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsectie, dezinfectie, deratizare pentru Primaria Bunesti.
- Număr anunț
- DA22147485
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUNESTI (CUI 2541819)
- Furnizor / câștigător
- COD IGNI SRL (CUI 26150214)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 09:34
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 10:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro