Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTORINA EURO - 5

Număr anunț
DA22144372
Autoritate contractantă
Comuna Cudalbi (Primaria Cudalbi) (CUI 3655919)
Furnizor / câștigător
AGROMYSMONI SRL (CUI 32849951)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.335,33 RON
Valoare atribuită
9.335,33 RON
Data publicării
19.12.2018 16:32
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 16:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.335,33 RON

din 9.335,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.