- Număr anunț
- DA22140816
- Autoritate contractantă
- COMUNA GROJDIBODU (CUI 5148360)
- Furnizor / câștigător
- GV OIL LUK SRL (CUI RO27353837)
- Cod CPV
- 09134210-2 · Motorina (0,2) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.493,50 RON
- Valoare atribuită
- 6.493,50 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 14:29
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 19:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.493,50 RON
din 6.493,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro