Ofertă acceptată Cumpărare directă

CHET :LAPTOP ASUS X540NA/MULTIFUNCTIONAL JET EPSON

Număr anunț
DA22144405
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIHAIL ARMENCEA"ADJUD (CUI 28119509)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.798,13 RON
Valoare atribuită
25.798,13 RON
Data publicării
19.12.2018 16:35
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 16:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.798,13 RON

din 25.798,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.