Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CASCI SI RCA PENTRU AUTOTURISMUL SKODA RAPID BR-76-SPO
- Număr anunț
- DA22141640
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BRAILA (CUI 11401237)
- Furnizor / câștigător
- DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.574,73 RON
- Valoare atribuită
- 2.574,73 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 14:53
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.574,73 RON
din 2.574,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro