Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oferta conform anunt nr. ADV1055249 din data 14.12.2018
- Număr anunț
- DA22140753
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 123.852,68 RON
- Valoare atribuită
- 123.852,68 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 14:28
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 14:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
123.852,68 RON
din 123.852,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro