Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIATRA CONCASATA GRANULATIE 0-63 MM,CANTITATE IN MC

Număr anunț
DA22140647
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI (CUI 5902730)
Furnizor / câștigător
BAUTEC SRL (CUI RO15191790)
Cod CPV
14212300-3 · Piatra de cariera si concasata (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.320 RON
Valoare atribuită
25.320 RON
Data publicării
19.12.2018 14:25
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.320 RON

din 25.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.