Acasă · Licitații
· Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIETRIS, NISIP
- Număr anunț
- DA22138859
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
- Cod CPV
- 14212000-0 · Granule, criblura, nisip fin, pietre mici, pietris, piatra faramitata si concasata, amestecuri de piatra, amestec de nisip si pietris si alte agregate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.316 RON
- Valoare atribuită
- 8.316 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 13:36
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.316 RON
din 8.316 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro