Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ficat de pasare Carne de pasare

Număr anunț
DA22146095
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR. 19, BOTOSANI (CUI 20404976)
Furnizor / câștigător
FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
Cod CPV
15112300-9 · Ficat de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
213,04 RON
Valoare atribuită
213,04 RON
Data publicării
20.12.2018 08:25
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

213,04 RON

din 213,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.