Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rasol de vita
- Număr anunț
- DA22124717
- Autoritate contractantă
- LICEUL PEDAGOGIC NICOLAE BOLCAS BEIUS (CUI 4820240)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVAN BIOCARM SRL (CUI RO37833425)
- Cod CPV
- 15131600-1 · Produse pe baza de carne de vita si de manzat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115,57 RON
- Valoare atribuită
- 115,57 RON
- Data publicării
- 18.12.2018 15:55
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 11:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
115,57 RON
din 115,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro