Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii diriginte șantier constructii edilitare (alimentare cu apa si canalizare)
- Număr anunț
- DA22148249
- Autoritate contractantă
- COMUNA HORODNIC DE SUS (CUI 15562708)
- Furnizor / câștigător
- BURLUI IULIA-OLGA PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 19322171)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.000 RON
- Valoare atribuită
- 66.000 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 10:03
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 12:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.000 RON
din 66.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro