Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale instalatii apa ,canalizare si incalzire

Număr anunț
DA22146484
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "DR. ALEXANDRU BORZA" ABRUD (CUI 4562940)
Furnizor / câștigător
ADINEL SRL (CUI RO6361284)
Cod CPV
44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
156,30 RON
Valoare atribuită
156,30 RON
Data publicării
20.12.2018 08:48
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

156,30 RON

din 156,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.