Acasă · Licitații
· Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE PENTRU INSTALATII DE APA SI CANALIZARE SI MATERIALE DE INCALZIRE
- Număr anunț
- DA22145479
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA ,,CONSTANTIN ARGETOIANU,, (CUI 15153789)
- Furnizor / câștigător
- NICOMYT COM SRL (CUI 16012079)
- Cod CPV
- 44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.602,51 RON
- Valoare atribuită
- 3.602,51 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 20:19
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.12.2018 21:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.602,51 RON
din 3.602,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro