Ofertă refuzată Cumpărare directă

Serv. de dirigentie santier pentru intretinerea, menținerea si extinderea iluminatului public - CS 1

Număr anunț
DA22031770
Autoritate contractantă
SECTOR 4 (PRIMARIA SECTORULUI 4 BUCURESTI) (CUI RO4316422)
Furnizor / câștigător
PFA CRUTI CONSTANTIN (CUI 24185593)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90.840,34 RON
Valoare finală
90.840,34 RON
Data publicării
11.12.2018 19:02
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.