Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Paracetamol B Braun 10 mg / ml x 10 fl
- Număr anunț
- DA40532096
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Bacau (CUI 5995020)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.135,20 RON
- Valoare finală
- 1.135,20 RON
- Data publicării
- 02.06.2026 14:16
- Data finalizării
- 04.06.2026 09:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.