Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse produse alimentare
- Număr anunț
- DA22151698
- Autoritate contractantă
- COMUNA PUTINEIU (CUI 5123594)
- Furnizor / câștigător
- VALEX UNIVERSAL STORE S.R.L. (CUI RO27649574)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.500 RON
- Valoare atribuită
- 8.500 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 12:02
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.500 RON
din 8.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro