Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de patiserie (Rev.2)

Număr anunț
DA22148378
Autoritate contractantă
COLEGIUL MIHAI EMINESCU BACAU (CUI 4278671)
Furnizor / câștigător
GOLDPAN GRUP S.R.L. (CUI RO16260376)
Cod CPV
15811200-8 · Chifle (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
43,60 RON
Valoare atribuită
43,60 RON
Data publicării
20.12.2018 10:07
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

43,60 RON

din 43,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.