Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse agroalim lic tehnol

Număr anunț
DA22146001
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC GHERLA (CUI 18004706)
Furnizor / câștigător
VERITAS SRL (CUI 11807023)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,99 RON
Valoare atribuită
108,99 RON
Data publicării
20.12.2018 08:17
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108,99 RON

din 108,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.