Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA22145720
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "HORVÁTH JÁNOS (CUI 28843322)
Furnizor / câștigător
FLORIOLA SRL (CUI RO18758637)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.560,70 RON
Valoare atribuită
1.560,70 RON
Data publicării
20.12.2018 06:50
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.560,70 RON

din 1.560,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.