Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZINFECTANT SUPRAFETE DE NIVEL INALT 1L

Număr anunț
DA22132548
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
SMART TEAM CLEANING S.R.L. (CUI 29184661)
Cod CPV
33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.940 RON
Valoare atribuită
2.940 RON
Data publicării
19.12.2018 10:50
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 08:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.940 RON

din 2.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.