Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mobilier scolar pentru copii
- Număr anunț
- DA22131144
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala " S.Illyes Lajos" Sovata (CUI 29033006)
- Furnizor / câștigător
- COZY HANDCRAFTS S.R.L. (CUI RO38616920)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 778,80 RON
- Valoare atribuită
- 778,80 RON
- Data publicării
- 19.12.2018 10:14
- Termen limită
- 24.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
778,80 RON
din 778,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro