Ofertă refuzată Cumpărare directă

Mobilier scolar

Număr anunț
DA22106551
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BEM JOZSEF SECUIENI (CUI 13398758)
Furnizor / câștigător
HADNAGY TIBOR ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 30622439)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.453,78 RON
Valoare finală
14.453,78 RON
Data publicării
18.12.2018 08:10
Data finalizării
20.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.