Ofertă acceptată Cumpărare directă

trening din pna cu fermoar diverse marimi si culori

Număr anunț
DA22147486
Autoritate contractantă
Centrul de Ingrijire si Asistenta Tg. Neamt (CUI 2614368)
Furnizor / câștigător
BANSIMEX PROD S.R.L. (CUI RO2652388)
Cod CPV
18412100-1 · Treninguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.705,95 RON
Valoare atribuită
2.705,95 RON
Data publicării
20.12.2018 09:34
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.705,95 RON

din 2.705,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.