Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRICOU COLOR PERSONALIZAT

Număr anunț
DA22146321
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Caras-Severin (CUI 4045684)
Furnizor / câștigător
PRO MARKETING SRL (CUI RO12988041)
Cod CPV
18331000-8 · Tricouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.657,64 RON
Valoare atribuită
1.657,64 RON
Data publicării
20.12.2018 08:39
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.657,64 RON

din 1.657,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.