Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oxigen, acetilena

Număr anunț
DA22130805
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI RO10547308)
Cod CPV
24111900-4 · Oxigen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
505,60 RON
Valoare atribuită
505,60 RON
Data publicării
19.12.2018 10:06
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

505,60 RON

din 505,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.