Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIX CU GEL ALBASTRU CX5 / CX7 FABER-CASTELL
- Număr anunț
- DA22152135
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA PENTRU AGRICULTURA JUDETEANA BRAILA (CUI 37817241)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17,50 RON
- Valoare atribuită
- 17,50 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 12:18
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17,50 RON
din 17,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro