Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE

Număr anunț
DA22144543
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC COGEALAC (CUI 4707617)
Furnizor / câștigător
RUXMAR OFFICE SRL (CUI RO32463445)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.571,09 RON
Valoare atribuită
8.571,09 RON
Data publicării
19.12.2018 16:46
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 16:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.571,09 RON

din 8.571,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.