Ofertă acceptată Cumpărare directă

Marker tabla magnetica

Număr anunț
DA22142772
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "Mihai Eminescu" PETROSANI (CUI 5114456)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
30192125-3 · Carioca permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672 RON
Valoare atribuită
672 RON
Data publicării
19.12.2018 15:26
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672 RON

din 672 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.