Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale constructie porti stavilar

Număr anunț
DA22130353
Autoritate contractantă
Administratia Parcului Natural Balta Mica a Brailei R.A. (CUI RO25646725)
Furnizor / câștigător
STADIAL PROD COM SRL (CUI RO4585013)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
19.12.2018 09:55
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.