Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRUSA STATIONARA DE PRIM AJUTOR 148/2505 SCAUN FELICIA C06 ETANSANT CAUCIUC ACOPERIS TYTAN NEG280ML

Număr anunț
DA22104088
Autoritate contractantă
Piete Resita SRL (CUI 18588753)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.053,54 RON
Valoare atribuită
2.053,54 RON
Data publicării
17.12.2018 15:51
Termen limită
23.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.053,54 RON

din 2.053,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.