Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conform ADV1056792 HARTIE XEROX A4, 80g/mp

Număr anunț
DA22148085
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta General Magheru al Judetului Valcea (CUI 2649536)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
899,10 RON
Valoare atribuită
899,10 RON
Data publicării
20.12.2018 09:57
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

899,10 RON

din 899,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.