Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE XEROX A4 80GR 500COLI/TOP OFFICE A4

Număr anunț
DA22142894
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL ARGES (CUI 4318083)
Furnizor / câștigător
OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.280 RON
Valoare atribuită
21.280 RON
Data publicării
19.12.2018 15:30
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.280 RON

din 21.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.