Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE A3 ABSOLUT PAPER 500COLI/TOP

Număr anunț
DA22139148
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA TRIFESTI (CUI 17641395)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88,23 RON
Valoare atribuită
88,23 RON
Data publicării
19.12.2018 13:43
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88,23 RON

din 88,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.