Ofertă refuzată Cumpărare directă

PERFORATOR 100 COLI PF2101

Număr anunț
DA22138920
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Caras Severin (CUI 9759188)
Furnizor / câștigător
ZENOCART SRL (CUI RO11206961)
Cod CPV
30197330-8 · Perforatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
150,10 RON
Valoare finală
150,10 RON
Data publicării
19.12.2018 13:37
Data finalizării
20.12.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.