Ofertă acceptată Cumpărare directă

NOTES ADEZIV 75X75 4 CULORI

Număr anunț
DA22147309
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
MB SILVER IMPEX SRL (CUI RO17679845)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48,54 RON
Valoare atribuită
48,54 RON
Data publicării
20.12.2018 09:27
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48,54 RON

din 48,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.