Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse papetarie si alte articole din hartie

Număr anunț
DA22143006
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
S.C. DOXPAPER S.R.L. (CUI RO15495200)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407,75 RON
Valoare atribuită
407,75 RON
Data publicării
19.12.2018 15:34
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

407,75 RON

din 407,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.