Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET IMPRIMATE

Număr anunț
DA22142587
Autoritate contractantă
R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
Cod CPV
30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
534,50 RON
Valoare atribuită
534,50 RON
Data publicării
19.12.2018 15:21
Termen limită
24.12.2018 17:00
Data finalizării
19.12.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

534,50 RON

din 534,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.